חיפוש לימודים
    1. חפש
ייעוץ אישי חינם
בוא נמצא ביחד את מוסד
הלימודים המתאים לך ביותר


-קישורים פרסומיים-
יותר למשתחרר
מצליחים באזרחות מהרגע הראשון
מאות קורסים
מותאמים למוסד הלימוד שלך
-פרסומת-

מאות קורסים
מותאמים למוסד הלימוד שלך
יותר למשתחרר
מצליחים באזרחות מהרגע הראשון
קישורים מומלצים באינדקס
לימודי משפטים
תנאי קבלה

מכינה לעיצוב

 קורסים, לימודי תעודה עיצוב, אמנות ויצירה מכינות לאמנות, עיצוב ואדריכלות-למחוק כל האזורים
מי שרוצה ללמוד באחד מבתי הספר לעיצוב בארץ ניצב בפני תנאי קבלה נוקשים וגבוהים מאוד. נוצר מצב שהמון אנשים לא מצליחים להתקבל ללימודי עיצוב ונאלצים לוותר על החלום. בעקבות כך נפתחו בארץ המון מכינות לעיצוב. 
מכינה לעיצוב, כשמה כן היא, באה להכין את הסטודטנים לקראת לימודי עיצוב. במסגרת מכינה לעיצוב לומדים הסטודנטים את כל היסודות ורוכשים את כל הכלים אשר דרושים להם כדי להצליח במסגרת לימודי עיצוב. 
 
מכינה לעיצוב - מגדילה את סיכויי הקבלה
 
דבר נוסף שמכינה לעיצוב עושה הוא לעזור לסטודנטים להתכונן למבחני הקבלה ללימודי עיצוב. כאמור לעיל דרישות הקבלה לעיצוב הן מאוד גבוה והן מרוכבות מראיון אישי והצגת תיק עבודות. במסגרת מכינה לעיצוב מכינים התלמידים תיק עבודות ולומדים איך להגיע מוכנים לראיון הקבלה. על פי נתונים ניתן לראות בבירור שאחוזי הקבלה בקרב בוגרי מכינה לעיצוב הם גבוהים משמעותית ממי שלא עשה מכינה.
 
יתרונות של מכינה לעיצוב

למכינה לעיצוב יש כמה פלוסים שהופכים אותה לרלוונטית ומבוקשת. היתרון המרכזי ביותר של מכינה לעיצוב שהוא מגדיל באופן משמעותי את סיכויי הקבלה ללימודי עיצוב. המועמד לומד במכינה כיצד להתכונן ללימודים, איך הולך הליך הקבלה ואיך צולחים את ראיונות הקבלה.
בנוסף לכך המכינה לעיצוב מגדילה גם את סיכויי הסטודנט להצליח במהלך הלימודים ואחר מכן להמשיך לעבודה בתחום אותו הוא למד. הכלים שנרכשים במכינה הופכים את הסטודנט הרבה יותר בשל ומוכן לקראת הלימודים. לקראת קבלה ללימודים ובעצם משפר את סיכוייו להתקבל ללימודים בעיצוב ולהמשיך לאחר מכן לעבודה בתחום.

חסרונות של מכינה לעיצוב

אך למכינה לעיצוב יש גם כמה חסרונות. הבולט ביותר הוא העובדה שהמכינה לא מבטיחה קבלה ודאית ללימודי עיצוב, כך שיכול להיווצר מצב שבן משקיע זמן וכסף במכינה ולבסוף אינו מתקבל.
חסרון נוסף הוא הזמן והכסף שמושקעים. מכינה לעיצוב אורכת מספר חודשים וכמובן עולה גם כסף. זוהי השקעה גם של זמן וגם של כסף שמתווספת על ההשקעה בלימודי תואר עצמם, וזהו שיקול שיש לקחת בחשבון.
 

לייעוץ לימודים חינם התקשר 072-3300504
תוצאות חיפוש נמצאו 1 מוסדות לימוד ו-1 חוגים ומסלולים
מכללת ארטי לעיצוב ואמנות
כתובת: סניפים בתל אביב וראשון לציון
התקשר עכשיו
072-3300477
מכינה לעיצוב- סוגי מכינות

 

מכינה לעיצוב ניתן לעשות לפי המקצוע אותו מעוניינים ללמוד. קיימות מספר סוגי מכינות לעיצוב, כאשר כל אחת כאמור מתמקדת בנושא מסוים.
 
מכינה לעיצוב גרפי

מכינה לעיצוב גרפי היא אחת מהמכינות שנעשו פופולאריות מאוד בשנים האחרונות. ההתפתחות הטכנולוגית והמעבר לשימוש באמצעי העברת מדיה ממוחשבים הביא רבים ללמוד עיצוב גרפי. הביקוש עלה וכך גם דרישות הקבלה. במסגרת מכינה לעיצוב גרפי לומדים הסטודנטים איך לשלב עולם האמנות לעולם המחשוב ולומדים לעבוד עם תוכנות עיצוב כגון: פוטושופ, אוטוקאד, פריהנד ועוד.   
 
מכינה לעיצוב פנים

אולי המכינה פופולארית ביותר מבין כל המכינה לעיצוב היא מכינה לעיצוב פנים. רבים הבינו שלעיצוב פנים של מבנה יש חשיבות רבה, לא פחות מאשר לעיצוב חוץ (אדריכלות). עיצוב פנים עוסק בתכנון חכם של פנים המבנה- מילוי חללים בצורה חכמה, ניצול מקסימלי של השטח והתאמה לאופי המקום הם רק חלק מהדברים שלומדים במסגרת מכינה לעיצוב פנים. בנוסף לכך סטודנטים במכינה לעיצוב פנים כיצד לחשוב ולעבוד נכון, לומדים להתעסק עם רישום, תלת מימד, עיצוב חללים, ויזואליות, קומפוזיציות ועוד.  

מכינה לעיצוב תעשייתי

מכינה נוספת שצברה פופולאריות רבה היא מכינה לעיצוב תעשייתי. במסגרת מכינה זו לומדים הסטודנטים על עולם העיצוב התעשייתי והמוצר.  במסגרת מכינה לעיצוב תעשייתי לומדים הסטודנטים כיצד מעצבים מוצרים בצורה מקורית, חכמה, מיוחדת, אטרקטיבית וכמובן רווחית. 
 
 

מכינה לעיצוב- למי מתאים?

מכינה לעיצוב מסייעת למעוניינים ללמוד לימודי עיצוב, לימודי אדריכלות, לימודי אמנות ועוד. במכינה לעיצוב שמשך הזמן שלהן משתנה בין מוסד למוסד מכינים התלמידים תיק עבודות, מקבלים עצות למעבר ריאיונות קבלה ועוד.
מכינה לעיצוב פופולרית במיוחד בעיני סטודנטים המעוניינים ללמוד לימודי עיצוב (בתחומים השונים) בחו"ל.
 
מכינה לעיצוב בתחומים השונים
 
מוסדות הלימוד העבירים מכינה לעיצוב מקיימים מכינות שונות הספציפיות לכל תחום ותחום תוך התמקדות בתחום הרלוונטי. למשל במכינות ללימודי עיצוב פנים תיק העבודות שיוכן יהיה שונה מאשר תיק עבודות במכינה ללימודי עיצוב אופנה.
במכינה לעיצוב מקיימים מרתונים וסדנאות וסימולציות המדמות את ראיונות הקבלה שהתלמידים יעברו ברצונם להתקבל למוסד לימודים כלשהו בארץ או בחו"ל.
 

מה קורה אחרי מכינה לעיצוב?

לאחר שתסיימו את המכינה, תגיעו לשלב אליו התכוננתם במשך כל השנה- שלב הקבלה אל לימודי העיצוב. במסגרת תנאי הקבלה תצטרכו להציג תיק עבודות אותו הכנתם במהלך שנת המכינה לעיצוב, תצטרכו לעבור ראיון קבלה ומבחני קבלה.  במידה ועברתם בהצלחה את שלבי הקבלה, אזי השלב הבא הוא להתחיל את לימודי העיצוב שלכם באחד מבתי הספר לעיצוב ברחבי הארץ, כל אחד לפי תחום העיצוב אותו הוא בחר ללמוד. ברוב המקרים ניתן לראות מגמה ברורה שהאנשים שעשו מכינה לעיצוב הועדפו לא פעם על פני אלה שלא עשו בקבלה ללימודים וגם הצליחו הרבה יותר במהלך הלימודים עצמם.
 

פנייתך נשלחה בהצלחה
X
עשה לנו לייק ונמשיך לעזור לך גם בפייסבוק
המלגות הכי שוות
מתי יש ימים פתוחים
תחומי לימוד חדשים